
We hebben groot nieuws: MEO wordt onderdeel van Bonum Group
14 september 2026[SSB]
Vanaf nu gaan we verder als MEO, part of Bonum. Bonum is een Europese groep van bureaus en had nog geen Nederlandse vestiging. Die worden wij, en daarmee krijgen we voor het eerst een internationale thuisbasis.
Wie is Bonum Group?
Bonum bestaat uit elf bureaus in Frankrijk, Duitsland, Oostenrijk en België, met het hoofdkantoor in Parijs. Allemaal werken ze voor ngo’s, goede doelen, publieke instellingen en fondsen, precies de wereld waarin ook wij ons thuis voelen. En in Cannes bleek dit jaar nog dat het om bureaus van niveau gaat, toen zusterbureau The Good Company er drie Cannes Lions won voor een campagne voor Verslaggevers zonder Grenzen.
Overname of samenwerking? Andere of dezelfde mensen? Joost vertelt het in onderstaande video.
Waarom juist MEO?
Die vraag kunnen we het beste aan Bonum zelf stellen. “Nederland heeft een van de best georganiseerde non-profitsectoren van Europa, en wij hadden er nog geen bureau”, zegt Deborah Berger, CEO van Bonum Group. “In MEO vonden we er een dat niet alleen campagnes maakt, maar de organisaties erachter ook draaiende houdt. En dat zelf doet wat het zijn klanten adviseert.”

“In MEO vonden we een bureau dat niet alleen campagnes maakt, maar de organisaties erachter ook draaiende houdt.”
– Déborah Berger, Bonum GROUP
Wat er verandert, en wat niet
Voor onze opdrachtgevers verandert er in de dagelijkse samenwerking niets. Het team blijft hetzelfde, net als de kantoren in Alkmaar en Haarlem. Wat er wél bij komt, is de kennis en ervaring van al die andere bureaus, waar we uit kunnen putten wanneer dat nodig is. En er gaat een deur open naar een nieuwe groep opdrachtgevers: de non-profits met internationale ambities, die tot nu toe vaak bij de grote netwerkbureaus terechtkwamen.
De ambitie is er in elk geval niet minder op geworden. “Door ongezien talent het grootste bureau van Nederland worden”, zegt Joost. “Dat klonk lang als een grap. Vandaag een stuk minder.”
